Rewanż doskonały. Trójka z przodu, zero z tyłu. United Team 3-0 Kwazar

W dniu 29 października 2015 roku, naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny które się bardzo dobrze znają i często w przerwach między rundami grają ze sobą sparingi.

W drużynie United Team zagrali:

  • Piotr Nalepa,
  • Dariusz Klacza,
  • Maciej Marczewski,
  • Tomasz Bojda,
  • Mirosław Dziurowicz,
  • Tomasz Stolecki,
  • Mariusz Wojdak,
  • Witold Mazurkiewicz,
  • Piotr Piekarski

W pierwszej połowie, to United Team cały czas prowadziło grę i co chwilę zagrażało bramce Kwazaru, lecz tego dnia bardzo dobrze dysponowany był ich bramkarz, który swoimi interwencjami doprowadzał do rozpaczy napastników ultramarynowych. Kwazar próbował się odgryzać nielicznymi kontrami granymi na ścianę do Michała Mutrynowskiego, ale ten był dobrze kryty przez defensywę UT. A nieliczne, choć czasem nieprzyjemne strzały pewnie wyłapywał bramkarz UT.

Dariusz Klacza, Tomasz Bojda i inni kruszyli ten mur i kruszyli, aż w końcu ukruszyli. Stało się to krótko po rozpoczęciu drugiej połowy, kiedy to podaniem obsłużył Dariusza Klaczę Mariusz Wojdak. Darek sprytnym strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza Kwazaru poraz pierwszy.

Kilka minut potem, podobną akcję przeprowadził samodzielnie Tomasz Bojda i również z ostrego kąta pokonał bramkarza Kwazaru. Zrobiło się 2-0.

Kwazar już w tym momemcie tracił ochotę do gry, bo wiedział że nic nie będzie w stanie zdziałać przeciwko UT. Nawet karny za faul Mariusza Wojdaka im nie pomógł, bo go wykorzystali przestrzeliwując okrutnie. W dodatku, gdyby nawet trafili w bramkę to bramkarz by to pewnie złapał, gdyż dobrze wyczuł intencję strzelca.

Trzecią bramkę dla United Team zdobył pod podaniu Tomasza Bojdy Witold Mazurkiewicz.

Podsumowanie

Od meczu z Fiege, nieszczęśliwie przegranym, zawodnicy United Team grają tak jak wszystkich przyzwyczaili. Pewnie, groźnie z przodu, dobrze z tyłu. Ta tendencja się utrzymuje już dłuższy czas, co sprawia że możliwa będzie walka o 4. miejsce w tabeli. Wyższe miejsce trudniej będzie zająć, ale nigdy nie wiadomo jak się mogą potoczyć koleje kolejnych meczów w 2. lidze sosnowieckiej ligi piłki nożnej halowej amatorów.

Wygrywamy razem i razem przezwyciężamy trudne chwile! Bo jesteśmy United Team!